ARTUSS Artur Zwierz Instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne

Masz pytania? Skontaktuj się! kom. 501 381 744, e-mail: biuro@artuss.pl

Firma

Jesteśmy z Państwem od 1998 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zarówno dużych, jak i małych instalacji, począwszy od budynków biurowych, mieszkalnych, po obiekty przemysłowe. Wykonujemy instalacje we wszystkich znanych i dostępnych technologiach, oraz stosujemy urządzenia firm, będących liderami na rynku techniki grzewczej i sanitarnej.

Zapewniamy każdemu klientowi bezpłatne, fachowe doradztwo techniczne i oferujemy dobór urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Bardzo korzystny dla naszych Klientów jest fakt, iż produkt i usłucha pochodzi z jednej ręki. Zdecydowanie obniża to koszt inwestycji, a dodatkowo daje możliwość korzystania z serwisu gwarancyjnego przez 2 lata od daty montażu. Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane pozwalające na prowadzenie realizowanych inwestycji . Uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe, jak też uzyskane certyfikaty branżowe dające nam możliwość realizacji całości inwestycji od przyjęcia zlecenia, aż do końcowego protokołu odbioru odbioru.

ARTUSS stawia przede wszystkim na jakość i zaawansowaną technologię. Nasze mocne strony to ścisłe relacje z naszymi Klientami, wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz szybkie reagowanie na zmiany zachodzące na rynku. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.

Powrót

Realizacje

ARTUSS Spółka z o.o.
ARTUSS Spółka z o.o.
ARTUSS Spółka z o.o.
ARTUSS Spółka z o.o.
ARTUSS Spółka z o.o.
ARTUSS Spółka z o.o.
Zobacz więcej
rbxwordpressfinder artuss-theme