FIRMA |

Jesteśmy z Państwem od 1998 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zarówno dużych, jak i małych instalacji, począwszy od budynków biurowych, mieszkalnych, po obiekty przemysłowe. Wykonujemy instalacje we wszystkich znanych i dostępnych technologiach, oraz stosujemy urządzenia firm, będących liderami na rynku techniki grzewczej i sanitarnej.

Zapewniamy każdemu klientowi bezpłatne, fachowe doradztwo techniczne i oferujemy dobór urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Bardzo korzystny dla naszych klientów jest fakt, że produkt i usługa pochodzą z jednej ręki. Zdecydowanie obniża to koszt inwestycji, a dodatkowo daje możliwość korzystania z serwisu gwarancyjnego przez 2 lata od daty montażu.
Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane pozwalające na prowadzenie realizowanych inwestycji . Uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe, jak też uzyskane certyfikaty branżowe dają nam możliwość realizacji całości inwestycji od przyjęcia zlecenia, aż do końcowego protokołu odbioru.

ARTUSS stawia przede wszystkim na jakość i zaawansowaną technologię. Nasze mocne strony to ścisłe relacje z naszymi Klientami, wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz szybkie reagowanie na zmiany zachodzące na rynku. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.

 

instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, gazowe i solarne, kotłownie, kominki, odkurzacze centralne